Ürün Tipi:
Hacim:
Mikrodalga Güç:
700 watt
Güç Kademesi:
5
Izgara Güç:
1000 watt
Zamanlayıcı:
Var
Genişlik:
595 mm

Teka MS 620 BIS Mikrodalga Fırın Fiyatları

Teka Ms 620 Bıs 20 lt Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

14.012,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 14012.04
Teka MS 620 BIS Ankastre Mikrodalga Fırın + Izgara Inox & Siyah Cam 20 lt 40584010

Satıcı: Acarlar Online | 21 yorum

14.554,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 14554.50
Teka MS 620 BIS Ankastre Mikrodalga Fırın + Izgara Inox & Siyah Cam 20 lt 40584010

Satıcı: DijitalAnkastre | 21 yorum

15.019,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 15019.50
Teka Ms 620 Bıs 20 lt Ankastre Mikrodalga Fırın

Satıcı: Dijital Ankastre

15.019,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 15019.50
Teka MS 620 BIS INOX SİYAH 20 LT. ANKASTRE MİKRODALGA FIRIN

Satıcı: ACARLAR

15.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 15650.00
Teka MS 620 BIS 20 lt Mikrodalga Fırın

Satıcı: Acarlar Online

15.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 15650.00
Teka MS 620 BIS 20 lt Mikrodalga Fırın

Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

15.768,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 15768.10
Teka MS 620 – kadar mikrodalga fırın

Satıcı: Dijital Ankastre

16.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

8 16160
Teka MS 620 BIS INOX SİYAH 20 LT. ANKASTRE MİKRODALGA FIRIN

Satıcı: ankastreniz

17.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 17190.00
TEKA MS 620 BIS Ankastre Mikrodalga 40584010

Satıcı: Elite Ankastre Göztepe

19.069,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 19069.00

Teka MS 620 BIS Mikrodalga Fırın Fiyat Geçmişi

Teka MS 620 BIS Mikrodalga Fırın Temel Özellikleri

700 watt
5
1000 watt
Var
595 mm

Teka MS 620 BIS Mikrodalga Fırın Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Ankastre
• Hacim 20 lt
• Mikrodalga Güç 700 watt
• Izgara Güç 1000 watt
• Güç Kademesi 5
• Kontrol Dijital
• Izgara Var
• Zamanlayıcı Var
• Çocuk Kilidi Var
• Diğer Özellikler Buz Çözme Fonksiyonu TFT Ekran Hızlı Başlatma Paslanmaz Çelik İç Kazan

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Yükseklik 390 mm
• Genişlik 595 mm
• Derinlik 325 mm

Teka MS 620 BIS Mikrodalga Fırın İle En Çok Karşılaştırılan Mikrodalga Fırınlar

Teka MS 620 BIS Mikrodalga Fırın Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.