Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
AKG D5S Supercardioid Dinamik Vokal Mikrofonu Anahtarlı Satıcı: MÜZİKCİM
8.820,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
1 8820.00
AKG D5S Supercardioid Dinamik Vokal Mikrofonu Anahtarlı Satıcı: Kelvin Elektromarket
9.195,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
2 9195.96
AKG D5S Supercardioid Dinamik Vokal Mikrofonu Anahtarlı Satıcı: kaan ses
9.700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
3 9700.00
AKG D5S Supercardioid Dinamik Vokal Mikrofonu Anahtarlı Satıcı: KelvinElektromarket
10.538,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 10538.85
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER