Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
AKG P120 Genel Amaçlı Stüdyo Kayıt Mikrofonu Satıcı: Elit Müzik Aletleri
6.952,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
1 6962
Akg P120 Condenser Mikrofon Satıcı: MÜZİKCİM
7.110,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 7110.00
Akg P120 Geniş Diyafram Condenser Mikrofon Satıcı: MÜZİKCİM
7.469,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 7469.10
AKG P120 Profesyonel Kondenser Studyo Mikrofonu Satıcı: Elit Müzik
7.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 7899.00
AKG P120 Profesyonel Kondenser Studyo Mikrofonu Satıcı: Müzikçim
7.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 7999.00
Akg P120 Genel Amaçlı Stüdyo Kayıt Mikrofonu
Satıcı: Toy Fox
14.104,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 14104.99
Akg P120 Genel Amaçlı Stüdyo Kayıt Mikrofonu
Satıcı: Toy Fox
14.104,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
7 14104.99
Akg P120 Genel Amaçlı Stüdyo Kayıt Mikrofonu Satıcı: Toy Fox
15.671,00 TL + Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
8 15681
Akg P120 Genel Amaçlı Stüdyo Kayıt Mikrofonu Satıcı: Toy Fox
15.671,00 TL + Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
9 15681
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER