Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Aston Spirit Kondenser Stüdyo Mikrofonu Satıcı: Sesçibaba
15.299,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 15299.10
Aston Spirit Black Bundle Satıcı: Amazon.com.tr
15.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 16009
Aston Spirit Kondenser Stüdyo Mikrofonu
16.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
3 16999.00
Aston Spirit Limited Edition Kayıt Mikrofonu Paketi Satıcı: Sesçibaba
17.999,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 17999.10
Aston Spirit Black Bundle Kayıt Mikrofonu Paketi
19.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
5 19999.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER