Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Audio Technica Ae-3000 Geniş Diyaframlı Kardioid Enstrüman Mikrofonu Satıcı: EENTSOUND&LIGHT
20.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 20250.00
Audio-technica Ae-3000 Geniş Diyaframlı Kardioid Enstrüman Mikrofonu Satıcı: EENT SOUND & LIGHT
20.812,00 TL + Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 20822
AyrStore Audio-Technica AE3000 Kardioid Kapasitif Enstrüman Mikrofonu, Siyah
Satıcı: AYRSTORE
44.746,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 44746.65
AyrStore Audio-Technica AE3000 Kardioid Kapasitif Enstrüman Mikrofonu, Siyah
Satıcı: OMRSSTORE
44.746,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 44746.65
Audio-Technica Ae3000 Kardioid Kapasitif Enstrüman Mikrofonu, Siyah (Çok Renkli) Satıcı: Toy Fox
74.556,00 TL + Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 74566
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER