Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Audio-Technica AT2020USB-XP Kardioid Kondenser USB Mikrofon Satıcı: Amazon.com.tr
11.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 11010
Audio Technica At2020Usb-X Kardioid Kondenser Usb Mikrofon Satıcı: EENTSOUND&LIGHT
11.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 11250.00
Audio-Technica Audio Technica AT2020USBX Condenser USB Mikrofon - Siyah
Satıcı: EENT SOUND&LIGHT | 4 yorum
12.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 12500.00
Audio-technica At2020usb-x Kardioid Kondenser Usb Mikrofon Satıcı: EENT SOUND & LIGHT
12.500,00 TL + Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
4 12510
AUDIO TECHNICA AT2020USB-XP USB Kondansatör Mikrofon, DSP ile, Siyah Satıcı: EENTSOUND&LIGHT
13.050,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 13050.00
Audio-Technica AT2020USB-XP Kardioid Kondenser USB Mikrofon
Satıcı: Toy Fox
22.200,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 22200.99
Audio-Technica At2020Usb-Xp Kardioid Kondenser Usb Mikrofon (Çok Renkli) Satıcı: Toy Fox
24.667,00 TL + Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
7 24677
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER