Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Audio Technica At2050 Geniş Diyaframlı Çok Modelli Kondenser Mikrofon Satıcı: MÜZİKCİM
18.899,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 18899.10
Audio Technica At2050 Kondenser Stüdyo Ses Kayıt Mikrofonu Satıcı: MÜZİKCİM
18.899,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 18899.10
Audio-technica At2050 Geniş Diyaframlı Çok Modelli Kondenser Mikrofon Satıcı: EENT SOUND & LIGHT
19.887,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 19897
Audio-Technica At2050 Condenser Mikrofon
Satıcı: ylmzhome
48.093,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 48093.80
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER