Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Audio-Technica ATM230 Hiper Kardioid Dinamik Enstrüman Mikrofonu Satıcı: Amazon.com.tr
9.137,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
1 9147.64
AUDIO TECHNICA Atm230 Hiperkardioid Dinamik Enstrüman Mikrofonu Satıcı: EENT SOUND & LIGHT
9.250,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 9260
Audio-Technica Atm230 Hiper Kardioid Dinamik Enstrüman Mikrofonu Satıcı: Toy Fox
17.922,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 17922.68
Audio-Technica Atm230 Hiper Kardioid Dinamik Enstrüman Mikrofonu (Çok Renkli) Satıcı: Toy Fox
20.529,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 20539
AyrStore Audio-Technica ATM230 Hiper Kardioid Dinamik Enstrüman Mikrofonu
Satıcı: AYRSTORE
25.487,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 25487.58
AyrStore Audio-Technica ATM230 Hiper Kardioid Dinamik Enstrüman Mikrofonu
Satıcı: OMRSSTORE
25.487,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 25487.58
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER