Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Audio-Technica ATR1500X Dinamik Vokal Mikrofon Satıcı: Amazon.com.tr
2.876,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
1 2886.06
Audio Technica Atr1500X Kardioid Dinamik Vokal/Enstrüman Mikrofonu Satıcı: EENTSOUND&LIGHT
3.375,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 3375.00
Audio-technica Atr1500x Kardioid Dinamik Vokal/enstrüman Mikrofonu Satıcı: EENT SOUND & LIGHT
3.468,75 TL + Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 3478.75
Audio-Technica Atr1500X Dinamik Vokal Mikrofon Satıcı: Toy Fox
5.774,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 5774.40
Audio-Technica Atr1500X Dinamik Vokal Mikrofon (Çok Renkli) Satıcı: Toy Fox
6.613,99 TL + Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
5 6623.99
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER