Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
AVerMedia AM330 Cardioid Dynamic XLR Yayıncı – Podcast Mikrofonu Satıcı: Betaplus
4.499,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 4499.10
AVerMedia AM330 Cardioid Dynamic XLR Yayıncı – Podcast Mikrofonu Satıcı: Betaplus
5.096,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 5096.64
AverMedia Live Streamer MIC 330 – Dinamik XLR Mikrofon İçerik Yaratıcısı için - Canlı Akış ve Podcast'ler için uygundur (AM330) Siyah 56 x 167 mm Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ
5.169,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
3 5179
AVERMEDIA Cardioid Dynamic XLR Yayıncı – Podcast Mikrofonu Satıcı: Betaplus
5.169,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 5169.00
Avermedia Am330 Cardioid Dynamic Xlr Yayıncı – Podcast Mikrofonu - Siyah
Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ
5.228,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 5228.10
AVERMEDIA Cardioid Dynamic XLR Yayıncı – Podcast Mikrofonu Satıcı: GamingGenTR
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 5999.00
AVerMedia AM330 Cardioid Dynamic XLR Yayıncı-Podcast Mikrofonu Satıcı: BETA PLUS
7.030,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
7 7030.33
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER