Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Avermedia Versatı Go Am310g2 Cardioid Condenser Yayıncı Mikrofonu - Siyah
Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ
4.274,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 4274.10
AVerMedia VERSATI go AM310G2 Cardioid Condenser Yayıncı Mikrofonu Satıcı: Betaplus
4.165,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 4165.44
AVerMedia VERSATI go AM310G2 Cardioid Condenser Yayıncı Mikrofonu Satıcı: BETA PLUS
5.742,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 5742.07
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER