Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Behringer Bu100 Boundary Mikrofon
1.899,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
3 saat önce
1 1909
Behringer BU100 Boundary Mikrofon
Satıcı: CRSR Müzik
3.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 3299.00
BEHRINGER BU100 / Condenser Mikrofon Satıcı: Diyez Müzik Park
3.528,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
3 3528.20
BEHRINGER BU100/Condenser Mikrofon Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK
3.523,60 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
4 3533.6
Behringer BU100 USB sınırlama mikrofonu, özel vokal uygulamaları için, PC ve Mac ile uyumlu Satıcı: Amazon.com.tr
3.602,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
5 3612.11
BEHRINGER BU100 / Condenser Mikrofon Satıcı: Empathy Müzik Aletleri Mağazaları
3.602,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
6 3602.11
Behringer BU100 Özel Vokal Uygulamaları için USB Sınır Mikrofonu
3.700,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
7 3710
Behringer BU100 USB Sınırlama Mikrofonu, Özel Vokal Uygulamaları Için, Pc ve Mac ile Uyumlu
Satıcı: Toy Fox
7.404,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
8 7404.99
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER