Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
BEHRINGER C-3 Çift-Diyafram Stüdyo Condenser Mikrofon Satıcı: EENTSOUND&LIGHT
5.310,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
1 5310.00
Behringer C-3 Çift Diyaframlı Stüdyo Kondenser Mikrofonu Satıcı: EENT SOUND & LIGHT
5.457,50 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 5467.5
Behringer C-3 Condenser Stüdyo Mikrofonu Satıcı: Amazon.com.tr
5.695,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 5705.46
Behringer C-3 Çift Diyafram Condenser Stüdyo Kayıt Mikrofonu Satıcı: MusicLightMarket
5.738,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
4 5738.70
Behringer C3 Condenser Stüdyo Kayıt Mikrofonu
6.442,75 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
29 dk önce
5 6442.75
Behringer C-3 Condenser Stüdyo Mikrofonu
Satıcı: Toy Fox
11.590,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 11590.99
Behringer C-3 Condenser Stüdyo Mikrofonu (Çok Renkli) Satıcı: Toy Fox
12.878,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 12888
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER
32 yorum