Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Behringer Behrınger Sl-85S Dynamic Cardioid Microphone With Switch Satıcı: MÜZİKCİM
2.069,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 2069.10
Behringer Sl 85s Anahtarlı Dinamik Kardioid Mikrofon Satıcı: kaansesss
2.111,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 2111.12
Behringer SL85S Profesyonel Dinamik Mikrofon - Siyah
Satıcı: CRSR Müzik
2.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 2699.00
Behringer SL 85S Dinamik Mikrofon Satıcı: Aydın müzik
4.050,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 4050.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER