Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
BEHRINGER VIDEO MIC X1 / Condenser Mikrofon Satıcı: Diyez Müzik Park
3.694,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 3694.01
BEHRINGER VIDEO MIC X1/Condenser Mikrofon Satıcı: DİYEZ MÜZİK PARK
3.689,20 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
2 3699.2
BEHRINGER VIDEO MIC X1 / Condenser Mikrofon Satıcı: Empathy Müzik Aletleri Mağazaları
3.771,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 3771.40
Behringer Video Mic X1 Çift Kapsül X-Y Condenser Kamera Üstü Mikrofon Satıcı: MusicLightMarket
4.133,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 4133.89
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER