Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Boya Boyamic 2-01 Profesyonel Çift Mikrofonlu Mfi Sertfikalı Dahili Hafızalı Kablosuz Mikrofon
10.993,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
42 dk önce
1 10993.00
BOYAMIC 2 AI Creator Edition Çift Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofonu Satıcı: Fotokolik
11.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
2 11309
BOYA BOYAMIC 2 Kablosuz Yaka Mikrofonları, Android/Kamera/Tabletler/PC için, AI Gürültü Engelleme, 32-bit Float Dahili Kayıt, AMOLED Dokunmatik Ekran, APP Kontrolü, 950 ft 54h Pil Şarj Kutusu ile Satıcı: 24FILM
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
3 12009
Boya Boyamic 2-01 Profesyonel Çift Mikrofonlu Mfi Sertfikalı Dahili Hafızalı Kablosuz Mikrofon
Satıcı: Fotokolik
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 11999.00
Boya Boyamıc 2 Aı Creator Edition Çift Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofonu
Satıcı: REFLEKS FOTOĞRAFÇILIK
11.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 11999.90
BOYA BOYAMIC 2 AI Creator Edition Çift Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofonu Satıcı: Fotokolik
12.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 12499.00
BOYA BOYAMIC 2 AI Creator Edition Çift Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofonu Satıcı: Bikamera
13.590,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 13590.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER