Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Boya By-Bm58 Cardioid Dinamik Vokal Mikrofonu
Satıcı: REFLEKS FOTOĞRAFÇILIK
2.999,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 2999.90
Boya BY-BM58 Cardioid Dinamik Vokal Mikrofonu Satıcı: Bikamera
3.059,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 3059.10
Boya By-Bm58 Cardioid Dinamik Vokal Mikrofonu Satıcı: Refleks Foto
3.266,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 3266.01
BOYA BY-BM58 Dinamik Ses Mikrofonu, Şok Montajlı Ön Cam Kablolu El Mikrofonu, 6,35 mm Adaptör Şarkı Söyleyin, Parti, PA Sistemi, AMP, Mikser Satıcı: bikamera
3.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 3409
BOYA BY-BM58 Cardioid Dinamik Vokal Mikrofonu Satıcı: Bikamera
3.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 3399.00
BOYA BY-BM58 Cardioid Dinamik Vokal Mikrofonu Satıcı: Herigo Teknoloji
3.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 3399.00
Boya By-bm58 Cardioid Dinamik Vokal Mikrofonu
3.399,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
7 3399.00
Boya By-Bm58 Cardioid Dinamik Vokal Mikrofonu
Satıcı: Protekno
3.799,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
8 3799.90
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER