Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Boya BY-PM500W Kablolu - Kablosuz USB Condenser Mikrofon Satıcı: Amazon.com.tr
7.499,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
1 7509.9
Boya By-Pm500w Kablolu - Kablosuz Usb Condenser Mikrofon
Satıcı: REFLEKS FOTOĞRAFÇILIK
8.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 8149.00
BOYA USB kondansatörlü mikrofon, By-PM500 USB stüdyo mikrofonu, Windows, Mac ve PC için, Vokal, YouTube akışı, oyun, konferans çağrısı, ASMR, Podcast video kaydı için çıkarılabilir stant Satıcı: Amazon.com.tr
8.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 8409
BOYA BY-PM500W Kablolu - Kablosuz USB Condenser Mikrofon Satıcı: Herigo Teknoloji
8.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 8399.00
BOYA BY-PM500W Kablolu - Kablosuz USB Condenser Mikrofon Satıcı: Bikamera
8.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 8399.00
Boya By-pm500w Kablolu - Kablosuz USB Condenser Mikrofon
8.399,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
23 dk önce
6 8399.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER