Mikrofon Türü:
Bağlantı Tipi:
Frekans (Düşük):
20 Hz
Frekans (Yüksek):
20 kHz
Çözünürlük:
Titreşim Engelleyici:
Yok
Kullanım Süresi:
6 saat

Boya Magic Al-Powered Transformable Wireless 05 Mikrofon Fiyatları

Boya Magic Al-Powered Transformable Mini Wireless Mikrofon - Sku05

Satıcı: REFLEKS FOTOĞRAFÇILIK

6.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 6999.90
Boya Magic Al-Powered Transformable Mini Wireless Mikrofon - Sku05

Satıcı: antdijital

7.437,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 7437.60
Boya Magic Al-Powered Transformable Mini Wireless Mikrofon - SKU05 - Siyah

Satıcı: FOTOÇARŞI | 2 yorum

7.494,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 7494.92
BOYA Magic Al-Powered Transformable Mini Wireless Mikrofon - SKU05

Satıcı: Nova Fotoğraf

7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 7799.00
BOYA Magic Al-Powered Transformable Mini Wireless Mikrofon - SKU05

Satıcı: ANT DİJİTAL AYHAN ÖZDEMİR

7.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 7829.00
Boya Magic Al-Powered Transformable Mini Wireless Mikrofon - Sku05 7.893,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 7893.00
BOYA Magic Al-Powered Transformable Mini Wireless Mikrofon - SKU05

Satıcı: antdijital

7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

7 7909
BOYA Magic Al-Powered Transformable Mini Wireless Mikrofon - SKU02 - iPhone/Android/PC/Kamera için - 4 Form-in-1 Mikrofon, 7g Hafif, AI Gürültü Azaltma, 48kHz/24bit, APP Kontrolü, 328ft Aralık,

Satıcı: GÜZEY

9.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 9709
Boya Magic Al-Powered Transformable Mini Wireless Mikrofon - SKU02 - Siyah

Satıcı: Fotokolik | 2 yorum

9.724,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 9724.00

Boya Magic Al-Powered Transformable Wireless 05 Mikrofon Fiyat Geçmişi

Boya Magic Al-Powered Transformable Wireless 05 Mikrofon Temel Özellikleri

20 Hz
20 kHz
Yok
6 saat

Boya Magic Al-Powered Transformable Wireless 05 Mikrofon Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Yaka Mikrofonu
• Mikrofon Türü Kondenser
• Ekran Yok
• Diğer Özellikler Gürültü Engelleme 2 Adet Diyafram 2 Adet Mikrofon

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Alış Yönü Cardioid (Tek Yönlü) Stereo
• Çözünürlük 24 bit
• Örnekleme Oranı 48 kHz
• Frekans (Düşük) 20 Hz
• Frekans (Yüksek) 20 kHz
• Titreşim Engelleyici Yok
• Pop Filtresi Var

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Kablosuz Bağlantı Türü USB Verici
• Kullanım Mesafesi 100 m
• Kullanım Süresi 6 saat
• Kablolu Kullanabilme Var
• Şarj Tipi Şarj Kutusu

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 7 g

Boya Magic Al-Powered Transformable Wireless 05 Mikrofon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.