Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Daytona K9l - Iphone Telefon Için Yaka Mikrofonu Kablosuz (Giriş:lightning Alıcı / Çıkış:mikrofon)
Satıcı: Alcamseni
426,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 426.60
Daytona K9-L1 Kablosuz lightning yaka mikrofonu Satıcı: Daytona
489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 489.00
Daytona K9l / Apple Uyumlu iPhone Telefon İçin Yaka Mikrofonu Satıcı: mediamarkt
600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 600.00
Daytona K9 Lightning Wirless Kablosuz Yaka Mikrofonu
599,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
19 dk önce
4 609
Daytona K9 Lightning Wireless Çiftli Yaka Mikrofonu
799,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
19 dk önce
5 809
Lightning
426,60 TL
Type-C
502,60 TL
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER