Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dji Mic 2 (2 Tx + 1 Rx) Kablosuz Mikrofon
Satıcı: Fotofix
13.453,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 13453.10
Dji Mic 2 (2Tx + 1Rx) Kablosuz Mikrofon
Satıcı: aknbilişim
13.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 13499.00
DJI Mic 2 Wireless 2 Kişilik Kompakt Mikrofon Kiti
14.450,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
3 14450.00
DJI Mic 2 Wireless 2 Kişilik Kompakt Mikrofon Kiti
14.499,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
4 14499.00
DJI Mic 2 (2 TX + 1 RX + Charging Case)-Gürültü Engelleme, Basit senkronizasyon, Dokunmaktik ekran, Mikrofon Satıcı: GLOVAMARK
14.820,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
5 14830
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER5 yorum