Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
DJI Mic Mini 2 Kişilik Kompakt Dijital Kablosuz Mikrofon Sistemi
7.990,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
1 7990.00
DJI Mic Mini (2 TX + 1 RX + Şarj Kutusu) Kablosuz Yaka Mikrofonu Seti | Ithalatçı Garantili - Siyah
Satıcı: 4Berry | 19 yorum
8.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 8290.00
Djı Mic Mini 2 Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofonu Satıcı: 4berry
8.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 8290.00
Djı Mic Mini (2Tx+1Rx+Charging Case) Türkiye Karacasulu Garantili
Satıcı: Titanyum AVM
8.739,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 8739.10
Djı Mic Mini 2 (2 Tx + 1 Rx)(Yeni Model) / On İthalat Garantili
Satıcı: Fotofix
8.917,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 8917.60
DJI Mic Mini 2 (2 TX + 1 RX + Charging Case) Satıcı: GLOVAMARK
9.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
6 9490.00
DJI Mic Mini (2TX +1 RX +Charging Case) Satıcı: allTime
9.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
7 9999.99
Djı Mic Mini 2 Kişilik Kompakt Kablosuz Yaka Mikrofonu - Gri - MİNİ 2 KİŞİLİK MİC.
Satıcı: HomeTech World
13.012,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
8 13012.65
2.789,10 TL
2 Adet
7.990,00 TL
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER