Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Elgato Wave:3 Profesyonel Yayıncı & Oyuncu Mikrofonu, Stüdyo Kalitesinde Ses, Çok Fonksiyonlu Kontrol Düğmesi, Kapasitif Sessiz Alma Butonu, Ücretsiz Wave Link Uygulaması (10MAB9901) Satıcı: oktostore
10.912,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
1 10922.68
Corasır Elgato 10MAB9901 Wave:3 Yayıncı Mıkrofon
Satıcı: Oktostore
14.959,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 14959.47
CORSAIR 10MAB9901 - ELGATO Wave:3 Microphone Satıcı: Erenler Ticaret
20.693,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
3 20693.74
Elgato Wave:3 Profesyonel Yayıncı & Oyuncu Mikrofonu, Stüdyo Kalitesinde Ses, Çok Fonksiyonlu Kontro Satıcı: Toy Fox
21.366,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
4 21366.18
Elgato Wave:3 Profesyonel Yayıncı & Oyuncu Mikrofonu, Stüdyo Kalitesinde Ses, Çok Fonksiyonlu Kontro
Satıcı: Toy Fox
22.026,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 22026.99
Elgato Wave:3 Profesyonel Yayıncı & Oyuncu Mikrofonu, Stüdyo Kalitesinde Ses, Çok Fonksiyonlu Kontro Satıcı: Toy Fox
24.473,00 TL + Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 24483
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER