Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Fifine M6 Kablosuz Yaka Mikrofonu - Youtuber - Tiktok - Android - Type C Bilgisayar Satıcı: STARTGAME
2.589,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
1 2599
Fifine M6 Type-C Kablosuz Yaka Mikrofonu
2.399,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
2 2409
FIFINE iPhone15 (USB C)/Android Telefon/Tablet için Kablosuz Yaka Yaka Mikrofon, Akülü Kondenser Klipsli Mikrofon, Mini Mikrofon, Video, Röportaj, Vlog, YouTube, Kayıt-M6 için Tip C Alıcısı Satıcı: STARTGAME
2.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
3 2409
Fifine M6 Type-C Kablosuz Yaka Mikrofonu - 6 Saat Kullanım Süresi ve Kolay Susturma Özelliği
Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 3 yorum
2.705,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 2705.00
Fifine M6 Kablosuz Yaka Mikrofonu - Youtuber - Tiktok - Android - Type C Bilgisayar Satıcı: STARTGAME
2.909,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 2909.03
M6 Type C Kablosuz Yaka Mikrofonu
3.000,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
10 dk önce
6 3000.00
Fifine - Type C Kablosuz Yaka Mıkrofonu Satıcı: Elit Müzik
3.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 3099.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER