Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hollyland Lark Max 2 Combo
Satıcı: Fotokolik
16.705,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 16705.50
Hollyland Lark Max 2 Combo Kablosuz Yaka Mikrofonu
16.993,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
2 16993.00
Hollyland Lark MAX 2 Combo (2 TX + Kamera RX + USB-C RX + Şarj Kılıfı) Kablosuz Yaka Mikrofonu, AI Gürültü Engelleyici, 32 Bit Tam Zincir, 340 m Menzil, iPhone, Android, Kamera, PC için Mikrofon Satıcı: ARAS FOTO
23.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 23259
Hollyland Lark Max 2 Combo 4 Kişilik Kablosuz Mikrofon
Satıcı: Fotokolik
23.478,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 23478.00
Hollyland Lark Max 2 Combo 4 Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofonu
23.723,55 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
5 23723.55
Hollyland Lark Max 2 Combo 4 Kişilik Versiyon Kablosuz Lav Sistemi Kamera RX ve USB-C RX ile Satıcı: fotozeynep
24.898,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
6 24908
Hollyland Lark Max 2 Combo 4 Kişilik Versiyon Kablosuz Lav Sistemi Kamera RX ve USB-C RX ile Satıcı: ARAS FOTO
24.898,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
7 24908
16.705,50 TL
2 Adet Kulaklık
22.721,80 TL
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER