Bağlantı Tipi:
Frekans (Düşük):
50 Hz
Frekans (Yüksek):
15 kHz
Titreşim Engelleyici:
Yok
Kullanım Süresi:
20 saat

JBL Partybox Mikrofon Fiyatları

JBL Partybox Kablolu Mikrofon, Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

2.198,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

1 2208.14
JBL PBM100 Partybox Kablolu Mikrofon

Satıcı: Teknosa | 47 yorum

2.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 2989.00
Jbl Partybox Kablolu Mikrofon Siyah 2.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2989.00
JBL Partybox Kablolu Mikrofon - Siyah 2.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 2989.00
JBL PARTYBOX KABLOSUZ MIC Dijital kablosuz mikrofonlar

Satıcı: Amazon.com.tr

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 6009
Jbl Partybox Kablosuz Mikrofon Set, Siyah 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 5999.00
JBL Partybox Kablosuz Mikrofon, Siyah

Satıcı: MediaMarkt

6.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 6760.00
Jbl Partybox Kablosuz Mikrofon, Siyah

Satıcı: NetHouse

7.257,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 7257.10
JBL Partybox Kablosuz El Mikrofonu 2'li Set siyah

Satıcı: Nethouse

7.457,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 7457.31
JBL Partybox Kablosuz El Mikrofonu 2'li Set siyah

Satıcı: mediamarkt

7.552,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 7552.50
Jbl Partybox Kablosuz Mikrofon 2'li Set

Satıcı: Nethouse

7.590,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 7590.50
JBL Partybox Kablosuz Mikrofon, Siyah

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 7899.00
Jbl Partybox 2 Adet Kablosuz Mikrofon Seti Siyah 7.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

13 7949.00
JBL Partybox Kablosuz Mikrofon Set 2 adet - Siyah 7.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

14 7949.00
Jbl Partybox Kablosuz Mikrofon 2'li Set

Satıcı: TEKNOSA

7.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

15 7989.00
Jbl Partybox Kablosuz Mikrofon, Siyah

Satıcı: Luxury Audio | 38 yorum

7.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

16 7990.00
Partybox 2'li Kablosuz Mikrofon Set 8.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 8129
Jbl Partybox Siyah Kablosuz Mikrofon Seti (2 Adet)

Satıcı: MyFaz

12.949,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 12959

JBL Partybox Mikrofon Fiyat Geçmişi

JBL Partybox Mikrofon Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi El Mikrofonu
• Ekran Yok
• Diğer Özellikler 2 Adet Mikrofon

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Frekans (Düşük) 50 Hz
• Frekans (Yüksek) 15 kHz
• Titreşim Engelleyici Yok
• Pop Filtresi Yok

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Cihaz Çıkış Tipi USB Tip-C
• Kullanım Mesafesi 30 m
• Kullanım Süresi 20 saat
• Şarj Tipi Şarj İstasyonu

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 270 g

JBL Partybox Mikrofon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.