Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Av-Jefe Avl-2500 Dinamik Mikrofon
Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK
3.087,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
1 3087.50
AV-JEFE 250 Ohm Profosyonel Mikrofon Satıcı: ADEKA STORE
3.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
2 3250.00
AV-JEFE fe-445 Jefe Avl - 2500 Kaliteli Mikrofon Satıcı: Simge Müzik
3.366,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
3 3366.00
AV-JEFE P2511S2884 Jefe Avl 2500 Mikrofon Satıcı: Simge Müzik
3.366,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
4 3366.00
AV-JEFE Kablolu Dinamik Profesyonel El Mikrofonu Avl-2500 Satıcı: EFN Ses ışık sahne sistemleri
3.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
5 3899.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER