Midex CX1 Mikrofon

Mikrofon Türü:
Bağlantı Tipi:
Frekans (Düşük):
20 Hz
Frekans (Yüksek):
20 kHz
Hassasiyet:
Empedans:
Titreşim Engelleyici:
Var

Midex CX1 Mikrofon Fiyatları

Midex CX1 Profesyonel Condenser Stüdyo Ses Kayıt Mikrofon Seti Hardcase ile Full Set 2.210,75 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 2220.75
Midex CX1 Profesyonel Condenser Stüdyo Ses Kayıt Mikrofon Seti Hardcase ile Full Set 2.390,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2400
Midex CX-1 Compact Efektli Ses Kartı Yayın Seti (PC ve Telefon)

Satıcı: Yonka Müzik

6.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 6250.00
Midex Talent Paket-4 CX1 Mikrofon VS13 Ses Kartı Stüdyo Kayıt Canlı Yayın Seti

Satıcı: Yonka Müzik

6.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 6490.00
Midex CX1 Mikrofon + GLX-500 PRO Stüdyo Ses Kartı Seti 7.853,25 TL + Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 7863.25
Midex Superior Pack-3 Stüdyo Kayıt Ekipmanları GLX-800 Ses Kartı CX1 Stüdyo Mikrofon

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

9.441,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 9441.00
Midex Central-Gr Pack-3 Stüdyo Kayıt Ekipmanları GLX-700GR Ses Kartı Cx1 stüdyo Mikrofon - Gri

Satıcı: Yonka Müzik Market A.Ş

10.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 10490.00
Midex Central-Rd Pack-3 Stüdyo Kayıt Ekipmanları GLX-700RD Ses Kartı Cx1 stüdyo Mikrofon - Siyah - Paket-4

Satıcı: Yonka Müzik Market A.Ş

10.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 10490.00
Midex Superior Pack-3 Stüdyo Kayıt Ekipmanları Glx-800 Ses Kartı CX1 Stüdyo Mikrofon 10.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 10490.00

Midex CX1 Mikrofon Fiyat Geçmişi

Midex CX1 Mikrofon Temel Özellikleri

20 Hz
20 kHz
Var

Midex CX1 Mikrofon Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Frekans (Düşük) 20 Hz
• Frekans (Yüksek) 20 kHz
• Hassasiyet -34 dB
• Empedans 1000 Ohm
• Titreşim Engelleyici Var
• Pop Filtresi Var

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablolu
• Cihaz Çıkış Tipi XLR
• Kablo Çıkış Tipi XLR

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Gri
• Ağırlık 346 g

Midex CX1 Mikrofon İle En Çok Karşılaştırılan Mikrofonlar

Midex CX1 Mikrofon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.