Midex CXN-30 Mikrofon

Mikrofon Türü:
Bağlantı Tipi:
Frekans (Düşük):
20 Hz
Frekans (Yüksek):
20 kHz
Hassasiyet:
Empedans:
Kablo Uzunluğu:
300 cm
Titreşim Engelleyici:
Var

Midex CXN-30 Mikrofon Fiyatları

Midex CXN-30 Condenser +48V Stüdyo Ses Kayıt Mikrofonu

Satıcı: Amazon.com.tr

1.713,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 1723.34
Midex Cxn-30 Condenser +48v Stüdyo Ses Kayıt Mikrofonu

Satıcı: Yonka Müzik

1.713,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1713.34
Midex CXN-30 Condenser +48V Stüdyo Ses Kayıt Mikrofonu

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

1.769,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 1769.04
Midex CXN-30 Condenser +48V Stüdyo Ses Kayıt Mikrofonu

Satıcı: Yonka Müzik Market

1.818,18 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 1828.18
Midex Cxn-30 Condenser +48V Stüdyo Ses Kayıt Mikrofonu

Satıcı: Yonka Müzik Market A.Ş

1.965,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 1965.60
Midex Cxn-30 Condenser +48v Stüdyo Ses Kayıt Mikrofonu 1.965,60 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1975.6
Midex Talent Paket-3 CXN-30 Mikrofon VS13 Ses Kartı Stüdyo Kayıt Canlı Yayın Seti

Satıcı: Yonka Müzik

6.879,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 6879.60
Midex Central-GR Pack-2 Stüdyo Kayıt Ekipmanları GLX-700GR Ses Kartı CXN-30 Stüdyo Mikrofon

Satıcı: Amazon.com.tr

8.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 8300
Midex Central-GR Pack-2 Stüdyo Kayıt Ekipmanları GLX-700GR Ses Kartı CXN-30 Stüdyo Mikrofon 8.593,25 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 8603.25
Midex Central-Gr Pack-2 Stüdyo Kayıt Ekipmanları GLX-700GR Ses Kartı Cxn-30 stüdyo Mikrofon - Gri

Satıcı: Yonka Müzik Market A.Ş

9.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 9290.00
Midex Superior Pack-2 Stüdyo Kayıt Ekipmanları GLX-800 Ses Kartı CXN-30 Stüdyo Mikrofon

Satıcı: Amazon.com.tr

9.351,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 9361
Midex Superior Pack-2 Stüdyo Kayıt Ekipmanları GLX-800 Ses Kartı CXN-30 Stüdyo Mikrofon

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

9.351,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 9351.00
Midex Superior Pack-2 Stüdyo Kayıt Ekipmanları Glx-800 Ses Kartı Cxn-30 Stüdyo Mikrofon 10.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 10390.00

Midex CXN-30 Mikrofon Fiyat Geçmişi

Midex CXN-30 Mikrofon Temel Özellikleri

20 Hz
20 kHz
300 cm
Var

Midex CXN-30 Mikrofon Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Frekans (Düşük) 20 Hz
• Frekans (Yüksek) 20 kHz
• Hassasiyet -34 dB
• Empedans 400 Ohm
• Titreşim Engelleyici Var
• Pop Filtresi Var

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablolu
• Cihaz Çıkış Tipi XLR
• Kablo Çıkış Tipi 3.5mm Jak XLR
• Kablo Uzunluğu 300 cm

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 300 g

Midex CXN-30 Mikrofon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.