Midex GMX-1 Mikrofon

Mikrofon Türü:
Bağlantı Tipi:
Frekans (Düşük):
20 Hz
Frekans (Yüksek):
20 kHz
Hassasiyet:
Empedans:
Kablo Uzunluğu:
200 cm
Titreşim Engelleyici:
Var

Midex GMX-1 Mikrofon Fiyatları

Midex GMX-1 Record Set Condenser Mikrofon Ses Kartı Canlı Yayın Paketi (Telefon ve PC)

Satıcı: Amazon.com.tr

2.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 2500
Midex Gmx-1 Record Set Condenser Mikrofon Ses Kartı Canlı Yayın Paketi

Satıcı: Yonka Müzik

2.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 2490.00
Midex GMX-1 Record Set Condenser Mikrofon Ses Kartı Canlı Yayın Paketi (Telefon ve PC) 2.765,75 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 2775.75
Midex GMX-1 Record Head Set Condenser Mikrofon Kulaklık Ses Kartı Canlı Yayın Paketi (Telefon ve PC)

Satıcı: Markofist Teknoloji

2.848,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 2848.50
Midex GMX-1 Record Set Condenser Mikrofon Ses Kartı Canlı Yayın Paketi (Telefon ve PC)

Satıcı: Yonka Müzik Market

2.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 3000
Midex Gmx-1 Record Head Set Condenser Mikrofon Kulaklık Ses Kartı

Satıcı: Yonkamuzikmarket.AŞ

3.306,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 3306.50
Midex GMX-1 Platinium Set Condenser Mikrofon Ses Kartı Canlı Yayın Paketi (Telefon ve PC) 3.645,98 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 3655.98
Midex Gmx-1 Platinium Head Set Condenser Mikrofon Ses Kartı Kulaklık Canlı Yayın Paketi 4.732,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4732.00
Midex Talent Paket-1 GMX-1 Mikrofon VS13 Ses Kartı Stüdyo Kayıt Canlı Yayın Seti

Satıcı: Yonka Müzik

4.831,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 4831.06
Midex GMX-1 Diamond Set Condenser Mikrofon Ses Kartı Kulaklık Canlı Yayın Paketi (Telefon ve PC)

Satıcı: Amazon.com.tr

4.872,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 4882.9
Midex Gmx-1 Effective Set Condenser Mikrofon Ses Kartı Kulaklık Canlı Yayın Paketi (Telefon ve Pc)

Satıcı: Yonka Müzik Market A.Ş | 1 yorum

6.879,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 6879.60
MiDEx GMX-1 Diamond Set Kablolu Kondansatör Mikrofon Ses Kartı Kulaklık Paketi Canlı Yayın

Satıcı: CET PRIME

14.395,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 14395.60

Midex GMX-1 Mikrofon Fiyat Geçmişi

Midex GMX-1 Mikrofon Temel Özellikleri

20 Hz
20 kHz
200 cm
Var

Midex GMX-1 Mikrofon Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Frekans (Düşük) 20 Hz
• Frekans (Yüksek) 20 kHz
• Hassasiyet -34 dB
• Empedans 150 Ohm
• Titreşim Engelleyici Var
• Pop Filtresi Yok

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablolu
• Cihaz Çıkış Tipi XLR
• Kablo Çıkış Tipi 3.5mm Jak
• Kablo Uzunluğu 200 cm

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 346 g

Midex GMX-1 Mikrofon İle En Çok Karşılaştırılan Mikrofonlar

Midex GMX-1 Mikrofon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.