Midex MX-2020 Mikrofon

Mikrofon Türü:
Bağlantı Tipi:
Frekans (Düşük):
20 Hz
Frekans (Yüksek):
20 kHz
Hassasiyet:
Empedans:
Kablo Uzunluğu:
300 cm
Titreşim Engelleyici:
Var

Midex MX-2020 Mikrofon Fiyatları

Midex MX-2020 Set Phantom Power Condenser Stüdyo Mikrofon Kayıt Paketi

Satıcı: Amazon.com.tr

1.461,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 1471.16
Midex MX-2020 Condenser +48V Stüdyo Ses Kayıt Mikrofonu

Satıcı: Yonka Müzik Market

1.484,85 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1494.85
Midex MX-2020-STB Gaming 7.1 Ses Kartı ve Mikrofon Seti Canlı Yayın LOL PUBG 2.118,25 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2128.25
Midex MX-2020-STB Gaming 7.1 Ses Kartı ve Mikrofon Seti Canlı Yayın LOL PUBG

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

2.221,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 2221.30
Midex MX-2020-STB Gaming 7.1 Ses Kartı ve Mikrofon Seti Canlı Yayın Lol Pubg - Siyah

Satıcı: Yonka Müzik Market A.Ş

2.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 2290.00
Midex Gaming 7.1 Ses Kartı ve Mikrofon Seti Canlı Yayın LOL PUBG

Satıcı: Yonka Müzik

2.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 2290.00
Midex Mx-2020-stb 7.1 Oyuncu Ses Kartı Ve Kablolu Canlı Yayın Mikrofon Seti 2.290,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2300
Midex MX-2020 Solo Mix Condenser Mikrofon ve Kayıt Mixer Seti

Satıcı: Amazon.com.tr

3.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 3100
Midex Mx-2020 Solo Mix Condenser Mikrofon ve Kayıt Mixer Seti 3.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 3590.00
Midex Arcade Pack-3 MEDLEY Ses Kartı ve MX-2020 Mikrofon Gaming Canlı Yayın Stüdyo Seti

Satıcı: YONKA MÜZİK MARKET

4.452,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 4452.30
Midex Arcade Pack-3 Medley Ses Kartı ve MX-2020 Mikrofon Gaming Canlı Yayın Stüdyo Seti - Siyah

Satıcı: Yonka Müzik Market A.Ş

4.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 4590.00
Midex Paket-2 MX-2020 Mikrofon VS13 Ses Kartı Stüdyo Kayıt Canlı Yayın Seti

Satıcı: Yonka Müzik

5.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 5750.00
Midex Central-RD Pack-1 Stüdyo Kayıt Ekipmanları GLX-700RD Ses Kartı MX-2020 Stüdyo Mikrofon

Satıcı: Amazon.com.tr

6.864,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 6874.3

Midex MX-2020 Mikrofon Fiyat Geçmişi

Midex MX-2020 Mikrofon Temel Özellikleri

20 Hz
20 kHz
300 cm
Var

Midex MX-2020 Mikrofon Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Frekans (Düşük) 20 Hz
• Frekans (Yüksek) 20 kHz
• Hassasiyet -34 dB
• Empedans 1000 Ohm
• Titreşim Engelleyici Var
• Pop Filtresi Yok

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablolu
• Cihaz Çıkış Tipi XLR
• Kablo Uzunluğu 300 cm

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 300 g

Midex MX-2020 Mikrofon İle En Çok Karşılaştırılan Mikrofonlar

Midex MX-2020 Mikrofon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.