Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Midex V6 RGB Set USB Oyuncu ve Yayıncı Mikrofonu Condenser Stüdyo (Kayıt Gaming Tiktok Twitch Canlı yayın Discord Youtube) Satıcı: Amazon.com.tr
1.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 1700
Midex V6 RGB Set USB Oyuncu ve Yayıncı Mikrofonu Condenser Stüdyo Satıcı: Yonka Müzik
1.690,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 1690.00
Midex V6 Rgb Set Usb Oyuncu Ve Yayıncı Mikrofonu Condenser Stüdyo Kayıt Gaming Tiktok Twitch Canlı Yayın Discord Youtube Satıcı: Yonkamuzikmarket.AŞ
1.691,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 1691.50
Midex V6 RGB Set USB Oyuncu ve Yayıncı Mikrofonu Condenser Stüdyo (Kayıt Gaming Tiktok Twitch Canlı yayın Discord Youtube) Satıcı: Yonka Müzik Market
1.840,75 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
4 1850.75
Midex V6 RGB Set USB Oyuncu ve Yayıncı Mikrofonu Condenser Stüdyo (Kayıt Gaming Tiktok Twitch Canlı yayın Discord Youtube) Satıcı: Markofist Teknoloji
2.450,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
5 2450.70
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER