Bağlantı Tipi:
Frekans (Düşük):
20 Hz
Frekans (Yüksek):
16 kHz
Titreşim Engelleyici:
Yok

Powermaster JH-041-A Mikrofon Fiyatları

Powermaster Jh-041-A Cep Telefonu İçin Ligthning Girişli Youtuber Yaka Mikrofonu

Satıcı: Zemheri Alışveriş

377,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 377.50
Powermaster Jh-041-A Cep Telefonu İçin Ligthning Girişli Youtuber Yaka Mikrofonu

Satıcı: Arzu Elektronik

404,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 404.30
Powermaster JH-041-A Cep Telefonu için Lightning Girişli Youtuber Yaka Mikrofonu 3.5 Mm Jack İphone Girişli Mikrofon

Satıcı: AYTTİCARET

515,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 515.19
Powermaster JH-041-A Cep Telefonu için Ligthning Girişli Youtuber Yaka Mikrofonu 466,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 476.4
Powermaster JH-041-A Cep Telefonu için Ligthning Girişli Youtuber Yaka Mikrofonu

Satıcı: MERT-ER ELEKTRONİK

520,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 520.01
Powermaster JH-041-A Cep Telefonu için Lightning Girişli Youtuber Yaka Mikrofonu 3.5 Mm Jack İphone Girişli Mikrofon

Satıcı: AYT Ticarett

549,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 559.99
Powermaster JH-041-A Cep Telefonu Için Ligthning Girişli Youtuber Yaka Mikrofonu - Seçeneksiz - Siyah

Satıcı: Avrasya Market

609,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 609.23
Powermaster JH-041-A Cep Telefonu Için Ligthning Girişli Youtuber Yaka Mikrofonu - Renkli

Satıcı: Hızlı Stok

802,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 802.43

Powermaster JH-041-A Mikrofon Fiyat Geçmişi

Powermaster JH-041-A Mikrofon Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Frekans (Düşük) 20 Hz
• Frekans (Yüksek) 16 kHz
• Titreşim Engelleyici Yok
• Pop Filtresi Yok

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Siyah

Powermaster JH-041-A Mikrofon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.