Bağlantı Tipi:
Frekans (Düşük):
50 Hz
Frekans (Yüksek):
18 kHz
Titreşim Engelleyici:
Yok
Kullanım Süresi:
6 saat

Saramonic Blink 500 B2 Mikrofon Fiyatları

Saramonic Blink 500 B2+ 2 Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofonu "Resmi Distribütör Garantili"

Satıcı: Nova Fotoğraf

5.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 5580.00
Saramonic Blink500 B2+ Microphone

Satıcı: REFLEKS FOTOĞRAFÇILIK

5.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5749.00
Saramonic Blink500 B2 Plus 2 Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofonu (4 in 1) 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

3 5999.00
Saramonic Blink 500 B2+ 2 Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofonu 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 5999.00
Saramonic Blink500 B2+ Kablosuz Yaka Mikrofonu (4 in 1)

3 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 5999.00
Saramonic Blink 500 B2+ Mikrofon (TX+TX+RX)

Satıcı: Fotoaksesuar

6.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 6300.00
Saramonic Blink 500 B2+ Kablosuz Yaka Mikrofonu 2 Kişilik Çok Yönlü Mikrofon Özellikli

Satıcı: Fotoaksesuar | 26 yorum

6.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 6350.00
Saramonic BLİNK500 B2 PLUS MICROPHONE (TX+TX+RX)

Satıcı: Fotoaksesuar

6.590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 6590.00
Saramonic Blink 500 B2 Çift Vericili Kablosuz Yaka Mikrofonu 12.036,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 12036.28
Saramonic BLINK500B2+ Yaka Mikrofonu Kablosuz, Kablosuz Yaka Mikrofonu iPhone 15 Için Cep Telefonu Android Bilgisayar Kameraları, Röportaj Için Mini Mikrofon Vlog Canlı Yayın Podcast Video Kaydı

Satıcı: koçlar grup ticaret

21.441,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 21441.75

Saramonic Blink 500 B2 Mikrofon Fiyat Geçmişi

Saramonic Blink 500 B2 Mikrofon Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Yaka Mikrofonu
• Ekran Yok
• Diğer Özellikler 2 Adet Mikrofon

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 34 g

Saramonic Blink 500 B2 Mikrofon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.