Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Saramonic Blink 500 PRO B1 Kablosuz Yaka Mikrofonu (tx+rx)
6.699,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
40 dk önce
1 6699.00
Saramonic Blink 500 Pro B1 Kablosuz Mikrofon Blınk500prob1 Siyah
Satıcı: ylmzhome
25.364,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
2 25364.80
Saramonic Blink500 Pro B1 2.4G Dslr Kameralı Telefonlar İçin Kablosuz Yaka Yaka Mikrofon Sistemi Video Kaydı İçin Kondenser Klipsli Mini Mikrofon Mikrofonlar Vlog Verici Alıcı Şarj Kutusu İle
Satıcı: ylmzhome
32.656,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
3 32656.30
Saramonic BLINK500 Pro B1 2.4g Dslr Kameralı Telefonlar Için Kablosuz Yaka Yaka Mikrofon Sistemi Video Kaydı Için Kondenser Klipsli Mini Mikrofon Mikrofonlar Vlog Verici Alıcı Şarj Kutusu ile
Satıcı: koçlar grup ticaret
34.375,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 34375.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER