Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Saramonic Blink500 ProX B3 Kablosuz Tekli Mikrofon
7.644,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
40 dk önce
1 7644.00
Saramonic Blınk500 Prox B3 Kablosuz Tekli Mikrofon Satıcı: fotomalzeme
8.879,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
2 8889
Saramonic Blink500 Prox B3 Mikrofon Bağlantısı Kablosuz Oled İphone/İpad, 2,4 Ghz İos Mikrofon Bağlantısı Kablosuz Şarjlı Cae Youtube/Vlog/Yayın İçin
Satıcı: ylmzhome
15.518,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 15518.30
Saramonic BLINK500 Prox B3 Mikrofon Bağlantısı Kablosuz OLED Iphone/ipad, 2,4 Ghz Ios Mikrofon Bağlantısı Kablosuz Şarjlı Cae Youtube/vlog/yayın Için
Satıcı: koçlar grup ticaret
16.335,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 16335.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER