Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Saramonic Özelleştirilebilir Dokunmatik Ekran ve Kayıt ile 2 Kişilik Akıllı Kablosuz Mikrofon Sistemi (BLINKMEB2) Satıcı: Ak Elektronik
8.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
1 8109
Saramonic BlinkMe B2 Kameralar için Kablosuz Yaka Mikrofonları, Akıllı Telefon DSLR Bilgisayar Gürültü Engelleme, 328 ft İletim, 8 Saat Pil, Video Konferans Kaydı için Kablosuz Yaka Mikrofonu Satıcı: ARAS FOTO
8.398,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
2 8408
Saramonic BlinkMe B2 Kablosuz Mikrofon Sistemi Satıcı: Nova Fotoğraf
8.976,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 8976.56
Saramonic Blinkme B2 2 Kişilik Kablosuz Mikrofon Sistemi
8.992,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
4 8992.00
Saramonic Blinkme B2 Kameralar Için Kablosuz Yaka Mikrofonları, Akıllı Telefon Dslr Bilgisayar Gürül (Çok Renkli) Satıcı: Toy Fox
18.887,00 TL + Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 18897
Saramonic - Blinkme B2 - Kablosuz Mikrofon Sistemi
Satıcı: ylmzhome
35.618,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 35618.80
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER