Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Saramonic Ultra 01 32 Bit 2 Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofonu Satıcı: fotozeynep
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
1 10009
Saramonic Ultra 01 Kablosuz 2 Kişilik 8 GB Hafızalı 32 Bit Yaka Mikrofonu Siyah
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
19 dk önce
2 9999.00
Saramonic Ultra 01 Kablosuz Yaka Mikrofonu, 32-Bit ( Rx9+Tx9 Black)
Satıcı: REFLEKS FOTOĞRAFÇILIK
10.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 10299.00
Saramonic Ultra 01 Kablosuz Mikrofon
11.998,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
4 11998.00
Saramonıc Ultra 01 ( Rx9+Tx9+Tx9 – Black) Kablosuz Mikrofon - Siyah
Satıcı: antdijital
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 11999.00
Saramonic Ultra 01 Kablosuz 2 Kişilik 8GB Hafızalı 32 Bit Yaka Mikrofonu
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
18 dk önce
6 14999.00
Saramonic Ultra 01 ( Rx9+Tx9+Tx9 – Black)
Satıcı: 4KPromedya
20.696,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
7 20696.21
Saramonic Ultra-01 Kablosuz Yaka Mikrofonu, 32-Bit Kayan Kayıt, Zaman Kodu Senkronizasyonu, Gürültü Engelleme, Ipx5 Suya Dayanıklılık, 984' Menzil, 130Db Spl, Kameralar, Akıllı Telefonlar İçin,
Satıcı: ylmzhome
29.913,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 29913.10
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ