Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
sE Electronics X1S Vocal Pack Condenser Mikrofon Shockmount ve Popfiltre Paketi Satıcı: Empathy Müzik Aletleri Mağazaları
10.063,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
1 10063.33
sE Electronics X1 S Vokal Paketi Satıcı: Empathy Müzik Aletleri Mağazaları
11.181,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
2 11191.48
Se Electronics X1s Vocal Pack Condenser Mikrofon Shockmount ve P Satıcı: dore
11.357,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 11357.63
Se Electronics X1s Mikrofon Shockmount Ve Akustik Panel Seti
Satıcı: ylmzhome
26.888,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 26888.60
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER