Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Elit Müzik Aletleri
34.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 34000.00 Sennheiser Pro Audio Sennheiser EW 100-835S Kablosuz Dinamik Kardiyot Mikrofon Sistemi-G Bant (566-608Mhz), 100 G4-835-S-ASatıcı: Elit Müzik Aletleri
35.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
2 35000.00 Sennheiser Pro Audio Sennheiser EW 100-ME2 Kablosuz Omni Yaka Mikrofon Sistemi - A1 Bant (470-516Mhz), 100 G4-ME2-A1Satıcı: Elit Müzik Aletleri
35.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
3 35000.00 Sennheiser Ew 100 G4-835-s-a1 (kablosuz Stüdyo Tipi El Mikrafonu)Satıcı: kaan ses
39.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 39000.00 Sennheiser Ew 100 G4-835 Kablosuz Vokal MikrofonuSatıcı: kaanses | 1 yorum
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 39999.00 Sennheiser Ew 100 G4 Me2 Dijital Telsiz - GoldSatıcı: Elit Müzik Aletleri
40.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
6 40000.00