Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sennheiser Xs1 Dinamik Vokal Mikrofonu Satıcı: Kelvin Elektromarket
3.733,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 3733.14
Sennheiser Xs1 Dinamik Vokal Mikrofonu Satıcı: KelvinElektromarket
4.062,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
2 4062.41
Sennheiser Xs1 Dinamik Vokal Mikrofonu Satıcı: EFN Ses ışık sahne sistemleri
4.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 4299.00
Sennheiser XS 1 Dinamik Vokal Mikrofonu Satıcı: Marsmusicshop
5.003,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 5003.05
Sennheiser Xs 1 Hand Cardioid Dynamic Vocal Microphone (3-Pack) Sche With 3X Pop Filter And 3X 20" Xlr-Xlr Cable
Satıcı: ylmzhome
18.620,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
5 18620.40
Sennheiser Xs 1 Cardioid Dynamic Computing Vocal Microphone İle Mute Switch
Satıcı: ylmzhome
18.620,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önce
6 18620.40
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER