Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sennheiser XSW 1-835 Kablosuz El Mikrofonu Satıcı: Marsmusicshop
31.924,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 31924.27
Sennheiser Xsw 1-835-A349 Vocal E835 Dinamik Mikrofon İle Set | A: 548 To 572 Mhz Microphone Windscreen + 3' Xlr Kablo + Temizlik Kumaşı (4)
Satıcı: ylmzhome
36.139,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 36139.00
Sennheiser XSW 1-835 Kablosuz El Mikrofonu Satıcı: Erenler Ticaret
36.198,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 36198.90
Sennheiser Xsw 1-835-A Vocal Kablosuz Microphone, A Range 548-572 Mhz,Black
Satıcı: ylmzhome
38.210,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 38210.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER