Snopy SN-120M Mikrofon

Bağlantı Tipi:
Frekans (Düşük):
20 Hz
Frekans (Yüksek):
16 kHz
Hassasiyet:
Empedans:
Kablo Uzunluğu:
180 cm
Titreşim Engelleyici:
Yok

Snopy SN-120M Mikrofon Fiyatları

Snopy SN-120 3.5 MM Masa Üstü Mikrofon siyah

Satıcı: herbirivar

261,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 261.31
Snopy SN-120M Siyah Masaüstü Pc Mikrofon Bilgisayar Mikrofonu

Satıcı: AYT Ticarett

250,37 TL + Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

2 260.37
Snopy Sn-120m Siyah Masaüstü Mikrofon

Satıcı: Che Gaming

261,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 271
Snopy SN-120 3.5 MM Masa Üstü Mikrofon siyah

Satıcı: teknosanal

311,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 311.01
Snopy Sn-120m Siyah Masaüstü Mikrofon

Satıcı: Herbirivar

271,43 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 281.43
Snopy SN-120M Siyah Masaüstü Multimedya Mikrofon

Satıcı: Aytticaret

294,06 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 304.06
Snopy SN-120M Siyah Masaüstü Mikrofon

Satıcı: AYTTİCARET

290,38 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 300.38
Zemheri Snopy SN-120M Siyah Masaüstü Pc Mikrofon

Satıcı: zemheri

344,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 344.46
Snopy Sn-120M Siyah Masaüstü Pc Mikrofon

Satıcı: bebekokusu

348,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 348.80
Snopy SN-120M 3.5mm Masaüstü Mikrofon

Satıcı: Segment Store | 134 yorum

299,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 309
Snopy Sn-120M Siyah Masaüstü Pc Mikrofon

Satıcı: Devirhesapdevri

271,80 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 281.8
Snopy SN-120M Siyah Masaüstü Pc Mikrofon

Satıcı: Gür Elektronik

396,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 396.60

Snopy SN-120M Mikrofon Fiyat Geçmişi

Snopy SN-120M Mikrofon Temel Özellikleri

20 Hz
16 kHz
180 cm
Yok

Snopy SN-120M Mikrofon Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablolu
• Kablo Çıkış Tipi 3.5mm Jak
• Kablo Uzunluğu 180 cm

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Siyah

Snopy SN-120M Mikrofon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.