4.8 (1 oy) / Yorum Yaz

Snopy SN-130 Mikrofon

Bağlantı Tipi:
Frekans (Düşük):
50 Hz
Frekans (Yüksek):
16 kHz
Hassasiyet:
Empedans:
Kablo Uzunluğu:
220 cm
Titreşim Engelleyici:
Yok

Snopy SN-130 Mikrofon Fiyatları

Snopy SN-130 Plastik Masa Üstü Mikrofon siyah

Satıcı: Parcbeny

145,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 145.96
Snopy SN-130 Plastik Masa Üstü Mikrofon siyah

Satıcı: noontek

155,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 155.75
Snopy Sn-130 Siyah Mikrofon

Satıcı: Segment Store

174,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

3 184
Snopy Sn-130 Siyah Mikrofon

Satıcı: Che Gaming

175,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

4 185
Snopy SN-130 Siyah Mikrofon

Satıcı: parcbeny

179,11 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 189.11
Snopy Sn-130 Siyah Kablolu Mikrofon Dayanıklı Tasarım ile Profesyonel Ses Kalitesi Sunar

Satıcı: Online Sipariş Merkezi | 540 yorum

182,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 192
Snopy Sn-130 Siyah Kablolu Mikrofon Dayanıklı Tasarım ile Profesyonel Ses Kalitesi Sunar

Satıcı: Hepsiburada | 540 yorum

201,59 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 211.59
Snopy SN-130 Siyah Gürültü Engelleyici Masaüstü Mikrofon

Satıcı: AYT Ticarett

207,19 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 217.19
Snopy SN-130 Siyah Mikrofon

Satıcı: Aytticaret

235,00 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 245
Snopy SN-130 Siyah Mikrofon

Satıcı: AYTTİCARET

238,22 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 248.22
Snopy Sn-130 Siyah Gürültü Engelleyici Masaüstü Mikrofon

Satıcı: Twin Market

551,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 551.30

Snopy SN-130 Mikrofon Fiyat Geçmişi

Snopy SN-130 Mikrofon Temel Özellikleri

50 Hz
16 kHz
220 cm
Yok

Snopy SN-130 Mikrofon Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablolu
• Kablo Çıkış Tipi 3.5mm Jak
• Kablo Uzunluğu 220 cm

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 118 g

Snopy SN-130 Mikrofon İle En Çok Karşılaştırılan Mikrofonlar

Snopy SN-130 Mikrofon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.