Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Synco G3 Digital Kablosuz Kayıt Mikrofonu
5.284,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
49 dk önce
1 5284.00
SYNCO Yaka Kablosuz Mikrofon, G3 Klipsli Mikrofon Kablosuz Üç Kanallı İletim DSLR Kamera için 250 m'ye kadar Akıllı Telefon YouTube Akışı Vlog için Dizüstü Bilgisayar, Yaka Mikrofonu Kablosuz (Gri) Satıcı: fotozeynep
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
2 6009
SYNCO G3 Iki Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofonu Satıcı: fotozeynep
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 saat önce
3 5999.00
SYNCO G3 Iki Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofonu Satıcı: Fotokolik
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 saat önce
4 5999.00
Synco G3 Digital Kablosuz Kayıt Mikrofonu
Satıcı: FOTOÇARŞI | 1 yorum
6.139,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
5 6139.06
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER