Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Thronmax M2g Mdrıll One Usb 48Khz 16Bit Hd Kayıt 3,5Mm Ses Kontrol Led Mikrofon 34965
Satıcı: Koycebine
3.799,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
1 3799.10
Thronmax M2 Mdrıll One Siyah Usb 48Khz 16Bit Hd Stüdyo 4Tip Kayıt Rgb 3,5Mm Led Type-C Mikrofon Satıcı: pazareyle
3.801,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 3801.90
M2g Mdrill One Gri USB HD Kayıt Mikrofon
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
43 dk önce
3 4009
Thronmax M2 Mdrıll One Siyah Usb 48Khz 16Bit Hd Stüdyo 4Tip Kayıt Rgb 3,5Mm Led Type-C Mikrofon Satıcı: Pazareyle
4.027,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
4 4027.36
Thronmax M2 Mdrıll One Siyah USB 48KHZ 16BIT Hd Stüdyo 4tip Kayıt Rgb 3,5mm LED Type-C Mikrofon
Satıcı: Hepsiburada | 10 yorum
4.308,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 4308.30
Thronmax M2 Mdrıll One Siyah Usb 48Khz 16Bit Hd Stüdyo 4Tip Kayıt Rgb 3,5Mm Led Type-C Mikrofon - Yok
Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık
4.335,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
6 4335.65
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER