Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
THRONMAX M8 Pulse kompakt ve katlanabilir USB kondansatör mikrofon, canlı ses akışı için mükemmel, siyah/gri Satıcı: Poltech
2.089,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 sn önce
1 2099.78
Thronmax M8 PULSE Siyah USB 96Khz 24bit HD Kayıt ANC Youtuber+Streamer Mikrofon Satıcı: PoltechLTD
2.141,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 2141.76
Thronmax M8 Pulse 96 Khz 24 Bit HD Kayıt Anc Youtuber + Streamer Mikrofon 34961
2.309,66 TL + Kargo
Siteye Git ❯
50 dk önce
3 2319.66
Thronmax M8 PULSE Siyah USB 96Khz 24bit HD Kayıt ANC Youtuber+Streamer Mikrofon
Satıcı: mhazi | 45 yorum
2.418,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 2418.60
Thronmax Youtuber Streamer Mikrofon Anc USB 96KHZ 24BİT Hd Kayıt Thronmax M8 Pulse
Satıcı: kuralay
2.445,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 2445.43
Thronmax M8 PULSE Siyah USB 96Khz 24bit HD Kayıt ANC Youtuber+Streamer Mikrofon Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık
2.710,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 saat önce
6 2710.48
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER