Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Ulanzi A100 İki Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofon Seti (Type-C ve 3.5mm TRS) Satıcı: Amazon.com.tr
3.293,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 3303
Ulanzi A100 İki Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofon Seti (Type-C Ve 3.5Mm Trs)
Satıcı: VİZÖR FOTO ELEKTRONİK MARKET
3.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 3199.00
Ulanzi A100 Type-C ve 3.5 MM TRS İki Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofon Seti
3.293,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
24 dk önce
3 3293.00
Ulanzi A100 Iki Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofon Seti (Type-C Ve 3.5Mm Trs)
Satıcı: Fotokolik
3.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
4 3299.00
Ulanzi A100 Iki Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofon Seti (Type-C ve 3.5mm Trs)
Satıcı: Fotokolik | 2 yorum
3.392,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 3392.00
Ulanzi A100 İki Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofon Seti (Type-C Ve 3.5Mm Trs) Satıcı: Toy Fox
6.583,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
6 6583.38
Ulanzi A100 İki Kişilik Kablosuz Yaka Mikrofon Seti (Type-C Ve 3.5Mm Trs) (Çok Renkli) Satıcı: Toy Fox
7.540,99 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 7550.99
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER