Ulanzi UW-MIC Mikrofon

Bağlantı Tipi:
Titreşim Engelleyici:
Yok
Kullanım Süresi:
8 saat

Ulanzi UW-MIC Mikrofon Fiyatları

ULANZI UW-MIC Kablosuz Kayıt Yaka Mikrofonu Lightning 3.356,65 TL + Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

1 3366.65
Ulanzi Uw-Mıc Kablosuz Kayıt Yaka Mikrofonu - Type-C

Satıcı: REFLEKS FOTOĞRAFÇILIK

3.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3999.90
Ulanzi Uw-Mıc Kablosuz Kayıt Yaka Mikrofonu - Lightning

Satıcı: REFLEKS FOTOĞRAFÇILIK

3.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3999.90
ULANZI UW-MIC Kablosuz Kayıt Yaka Mikrofonu Lightning

Satıcı: FOTOÇARŞI

4.748,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 4758.9
Ulanzi Uw-Mıc Kablosuz Kayıt Yaka Mikrofonu - Lightning - Siyah

Satıcı: FOTOÇARŞI | 1 yorum

4.749,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 4749.20
Ulanzi Uw-Mıc Kablosuz Kayıt Yaka Mikrofonu - Type-C - Siyah

Satıcı: FOTOÇARŞI

4.749,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 4749.20
ULANZI UW-MIC Kablosuz Kayıt Yaka Mikrofonu Lightning

Satıcı: Amazon.com.tr

4.749,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4749.90
Ulanzi 3075 Uw-mıc Kablosuz Kayıt Yaka Mikrofonu - Lightning 4.749,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 4749.90
Ulanzi 3076 Uw-mıc 10T Type-C 2.4GHz Kablosuz Kayıt Yaka Mikrofonu - Siyah 5.397,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 5397.83
ulanzi UW-MIC Kablosuz İkili Kayıt Yaka Mikrofonu - Lightning

Satıcı: Bikamera

7.049,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 7049.90
Ulanzi Uw-Mic Kablosuz Kayıt Yaka Mikrofonu Lightning (Çok Renkli)

Satıcı: Toy Fox

10.776,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

11 10786

Ulanzi UW-MIC Mikrofon Fiyat Geçmişi

Ulanzi UW-MIC Mikrofon Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Kullanım Tipi Yaka Mikrofonu
• Ekran Yok
• Diğer Özellikler Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Kablosuz
• Kablosuz Bağlantı Türü USB Verici
• Kullanım Mesafesi 100 m
• Kullanım Süresi 8 saat
• Şarj Tipi Şarj Kutusu

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 140 g

Ulanzi UW-MIC Mikrofon Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.