Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Westa Wm-580 Profesyonel El Mikrofonu Kablolu Dinamik Mikrofon (Okul, Cami, Sahne V.b. İçin) Satıcı: EFN Ses ışık sahne sistemleri
979,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 979.00
Westa Wm-580 Profesyonel El Mikrofonu Kablolu Dinamik Mikrofon (Okul, Cami, Sahne V.b. İçin) Satıcı: Elit Müzik
979,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 979.00
Westa WM-580 Dinamik Kablolu 600 Ohm Vokal Mikrofon Satıcı: Smartlink
994,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 994.50
Westa Wm-580 Profesyonel El Mikrofonu Kablolu Dinamik Mikrofon (Okul, Cami, Sahne V.b. İçin)
Satıcı: Bigem teknoloji
1.301,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
4 1301.50
Westa Wm 580 Profesyonel El Mikrofonu – Gürültü Engelleme,telefon ve Kamera Uyumlu
Satıcı: Dijital Müzik Market
1.675,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 1675.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES ÖZELLİKLERİ
BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ
FİZİKSEL ÖZELLİKLER